Jak co roku Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie organizuje wakacyjny wypoczynek dla dzieci i dla rodzin w Piaskach nad Bałtykiem na Mierzei Wiślanej.
Przedłużono zapisy bo są jeszcze ostatnie wolne miejsca.
Po kilka miejsc jest jeszcze na:
Turnus I ( 6.07 – 16.07), Turnus II (16.07 – 26.07) – dla dzieci;
Turnus III (26.07 – 2.08) – dla rodzin.
Natomiast na Turnus IV (2.08 – 9.08) brak wolnych miejsc.
Organizatorzy zapewniają, że pogoda jest zamówiona i patrząc na dzisiejsze temperatury można się spodziewać, że mają rację.
Wakacje w Piaskach organizowane są od wielu lat. Nad morzem wypoczywało wiele dzieci z Nowej Dęby, pobyty tam zawsze były interesujące, pełne zabaw i dobrego wypoczynku.
Wśród wielu dorosłych mieszkańców naszego miasta i gminy wciąż żywe są wspomnienia z wakacji w Piaskach. Nic więc dziwnego, że tworzą piosenki przypominające przeżycia z tamtych lat.
Posłuchajcie piosenki Tomka Treli pt. „Piaski” dostępnej na Youtube:
Napiszcie jakie macie swoje wspomnienia z wakacji w Piaskach.
źródło: Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie (www.sportnowadeba.pl), Youtube – Tomek Trela
